Regulamin

  1. Przyjęcie urodzinowe organizowane jest po wpłaceniu zadatku gotówką nie później niż 3 dni przed terminem urodzin. Minimalna wysokość zadatku wynosi 20 PLN.
  2. Podczas trwania urodzin, na terenie Sali Zabaw obowiązana jest przebywać osoba dorosła rezerwująca przyjęcie lub opiekunowie Jubilata.
  3. Przez czas trwania imprezy urodzinowej do dyspozycji dziecka i jego gości jest oddzielna sala urodzinowa. Czas wynajmu salki urodzinowej wynosi 2 h (czas liczony jest od ustalonej godziny).
  4. Opuszczamy Salkę urodzinową punktualnie o godzinie zakończenia przyjęcia.
  5. Istnieje możliwość przedłużenia urodzin, zgodnie z cennikiem Sali Zabaw - za rozpoczęte 30 min - 6zł, po przekroczeniu 30 min do 1 godz - 9zł, powyżej godziny 15zł. Zegarki otrzymują wtedy wszystkie dzieci (łącznie z solenizantem).
  6. Minimalna liczba gości to 6 osób. Zamawiający zobowiązany jest do uiszczenia ustalonej opłaty za 6 dzieci (lub 114 zł). Powyżej 6 osób opłata za wejściówki pobierana jest tylko za rzeczywistą liczbę przybyłych gości urodzinowych. Za gości uważane są dzieci od 1 do 12 roku życia.
  7. Poczęstunek przygotowany dla dzieci ze względów higienicznych musi być spożywanywyłącznie w salce urodzinowej - obowiązuje zakaz wynoszenia produktów spożywczych oraz napojów z salki urodzinowej.
  8. Organizator zezwala na dostarczenie własnego tortu przez Zamawiającego jednak nie ponosi za to odpowiedzialności.
  9. Wpłacenie zadatku jest jednoznaczne z akceptacją warunków regulaminu.
  10. Uczestników zabawy urodzinowej obowiązuje Główny Regulamin Sali Zabaw MAŁY ROBINSON.
Facebook
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o naszych imprezach, promocjach - wpisz swój e-mail
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o naszych imprezach, promocjach itp., wpisz swój e-mail, a dodatkowo otrzymasz 5% rabatu