Regulamin urodzin

 1. Przyjęcie urodzinowe organizowane jest po wpłaceniu zadatku gotówką nie później niż 7 dni przed terminem urodzin. Minimalna wysokość zadatku wynosi 50 PLN.
 2. Wpłacony zadatek dotyczy konkretnego terminu i godziny i nie podlega zwrotowi.
 3. Podczas trwania urodzin, na terenie Sali Zabaw obowiązana jest przebywać osoba dorosła rezerwująca przyjęcie lub opiekunowie Jubilata.
 4. Przez czas trwania imprezy urodzinowej do dyspozycji dziecka i jego gości jest oddzielna sala urodzinowa. Czas wynajmu salki urodzinowej wynosi 2 h (czas liczony jest od ustalonej godziny).
 5. Sala może zostać udostępniona zamawiającemu urodziny najwcześniej 10 minut przed planowaną godziną przyjęcia urodzinowego.
 6. Salkę urodzinową należy opuścić punktualnie o godzinie zakończenia przyjęcia.
 7. Istnieje możliwość przedłużenia urodzin, zgodnie z cennikiem Sali Zabaw- 20 gr. za minutę. Karty otrzymują wtedy wszystkie dzieci (łącznie z solenizantem).
 8. Minimalna liczba gości to 6 osób. Zamawiający zobowiązany jest do uiszczenia ustalonej opłaty za 6 dzieci (lub 120 zł). Powyżej 6 osób opłata za wejściówki pobierana jest tylko za rzeczywistą liczbę przybyłych gości urodzinowych.
 9. Poczęstunek przygotowany dla dzieci ze względów higienicznych musi być spożywanywyłącznie w salce urodzinowej - obowiązuje zakaz wynoszenia produktów spożywczych oraz napojów z salki urodzinowej.
 10. Organizator zezwala na dostarczenie własnego tortu przez Zamawiającego jednak nie ponosi za to odpowiedzialności.
 11. Wpłacenie zadatku jest jednoznaczne z akceptacją warunków regulaminu.
 12. Uczestników zabawy urodzinowej obowiązuje Główny Regulamin Sali Zabaw MAŁY ROBINSON.
Facebook
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o naszych imprezach, promocjach - wpisz swój e-mail
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o naszych imprezach, promocjach itp., wpisz swój e-mail, a dodatkowo otrzymasz 5% rabatu